HP-5L EMS yhteensopiva ultraäänikäsikappale, Refine Med
Kysy hinta
Refine Medin EMS-yhteensopiva valollinen ultraäänikäsikappale.
HP-5L on Refine Medin EMS-yhteensopiva valollinen ultraäänikäsikappale.
- Irrotettava LED-käsikappale, parempi näkyvyys ja mukava ote, yhteensopiva Refine ja EMS kanssa
- Autoklavoitava
- Paino: 45 g
- Mitat: 106 x 18,9 mm
Tutustu myös
Xpedentin EMS-yhteensopiva eP-ultraäänikärki. Sopii hyvin poistamaan sitkeää sub- ja supragingivaalista plakkia ja sementtiä.
EMS-yhteensopiva eP-ultraäänikärki
Xpedentin EMS-yhteensopiva eP-ultraäänikärki.
Sopii hyvin poistamaan sitkeää sub- ja supragingivaalista plakkia ja sementtiä.
P90-ultraäänikärki implanttien puhdistukseen, EMS-yhteensopiva. Kärkeä käytetään implanttien ja restaurointien subgingivaaliseen ja supragingivaaliseen puhdistukseen.
Implantti-ultraäänikärki P90 EMS-yhteensopiva
P90-ultraäänikärki implanttien puhdistukseen, EMS-yhteensopiva.
Kärkeä käytetään implanttien ja restaurointien subgingivaaliseen ja supragingivaaliseen puhdistukseen.
Parodontologia Used to remove subgingival calculus.
EMS-yhteensopiva – P4-kärki
Juurihoito 120°angle holder for U files with a shank diameter of 0.57mm, this tip is usually used for anterior root canal cleaning.
EMS-yhteensopiva – E1-kärki
EMS-instrumenttiletku PM compact yhteensopiva letkuliitin. Huom! Letkun pituus.
EMS-letku, valoton, PM* -metalliliittimellä, 1030 mm
Parodontologia Diamond coated, used to smooth the surface of root during periodontal flap surgery.
EMS-yhteensopiva – P3D-kärki
Juurihoito Diamond coated, used to remove calcification and bad filling material from pulp cavity and overhang pulp chamber.
EMS-yhteensopiva – E4-kärki
Xpedentin EMS-yhteensopiva eICP-ultraäänikärki implanttien puhdistukseen. ICP-kärkeä käytetään implanttien ja restaurointien subgingivaaliseen ja supragingivaaliseen puhdistukseen. Vaihdettava peek-kärkiosa tekee toimenpiteestä turvallisen ja hellävaraisen
EMS-yhteensopiva eICP-ultraäänikärki
Xpedentin EMS-yhteensopiva eICP-ultraäänikärki implanttien puhdistukseen.
ICP-kärkeä käytetään implanttien ja restaurointien subgingivaaliseen ja supragingivaaliseen puhdistukseen. Vaihdettava peek-kärkiosa tekee toimenpiteestä turvallisen ja hellävaraisen